/Kendall Jenner przyłapana nocą w “sieciówce” z fast foodem! (ZDJĘCIA) – Pudelek

Kendall Jenner przyłapana nocą w “sieciówce” z fast foodem! (ZDJĘCIA) – Pudelek

Kendall Jenner przyłapana nocą w "sieciówce" z fast foodem! (ZDJĘCIA)

Kendall Jenner wydaje się najmniej zmanierowana spośród członków słynnej rodziny Kardashianów. Na tle przebojowych sióstr 23-latka wypada przeważnie najskromniej i najpoważniej. Unika skandali i skupia się głównie na rozwijaniu kariery modelki.

Kendall jest stałą bywalczynią modowych imprez. Ostatnio wybrała się do Oksfordu w Anglii, gdzie wzięła udział w rozdaniu nagród British Fashion Awards. Na ściance pozowała w półprzezroczystej złotej sukni od Julien Macdonald, odważnie odsłaniającej nogę.

Zobacz: Odważna Kendall Jenner eksponuje wdzięki w prześwitującej sukni

Po oficjalnej gali Jenner postanowiła się nieco rozerwać i wybrała się nocą na miasto. Towarzyszyła jej przyjaciółka, modelka Ashleah Gonzales oraz ochroniarz. Kendall ubrana była w szerokie jeansy, top, szpilki i skórzany płaszcz. Modelki wstąpiły do restauracji z fast foodem. Obie wyglądały na bardzo podekscytowane zamawianiem niezdrowego jedzenia w “sieciówce”.

Ashleah pochwaliła się nawet tym faktem na Instagramie, gdzie zamieściła wspólne zdjęcie z Kendall przy ladzie, które podpisała słowami: “Misja wykonana”. Biorąc pod uwagę charakter ich pracy, można się domyślać, że nieczęsto pozwalają sobie na takie “atrakcje”.

Jak myślicie, co zamówiły?